+380631740602

Бездротові TWS наушники UGREEN HiTune X6 ANC

В наявності
- +
 

Опис товару

Вид: вушні;
Діапазон частот: від 20 до 20000 Гц;
Bluetooth: 5.1;
Кодеки: SBC, AAC;
Дальність до 10 метрів;
Мікрофонів: 6;
Тривалість роботи навушників: 6 годин;
Тривалість роботи з кейсом: 26 годин;
Акумулятор в навушнику/кейсі: 50/500 мА·год;
Захист: IPX5;

Гібридне шумопоглинання ENC

10-мм динаміки 6 вбудованих мікрофонів Bluetooth 5.1 IPX5 Бездротові навушники HiTune X6 дозволяють знизити шум до 35 дБ за допомогою двох режимів активного шумопоглинання без відчуття тиску у внутрішньому вусі, яке буває у інших навушників. Насолоджуйтеся кращим звуком.

ПОТУЖНИЙ ЗВУК З ДИНАМІЧНИМИ БАСАМІ Бездротові навушники HiTune X6 Active з шумопоглинанням мають 10-мм карбонові динаміки, подібні до діамантових, які легші та стійкіші, ніж звичайні металеві динамічні гучномовці. Ви можете слухати музику з глибокими басами й без іскривлення.

ЧИСТІ ДЗВІНКИ Робіть ясні дзвінки з будь-якої точки. Bluetooth-навушники HiTune X6 з активним шумопоглинанням мають Real Clear Voice 4.0, 6 мікрофонів і використовують алгоритм для точного запису вашого голосу в реальному часі, усунення 90% шуму оточення.

СЛУХАЙТЕ ВЕСЬ ДЕНЬ, ЗАРЯДЖАЙТЕСЯ ЗА КІЛЬКА ХВИЛИН Заряджайте бездротові навушники Hitune X6 всього за 10 хвилин, щоб отримати 1 годину музики. Ці бездротові навушники з активним шумопоглинанням працюють безперебійно протягом 6 годин і мають зарядний кейс великої ємності до 26 годин прослуховування. Безперебійне підключення Не хвилюйтеся про переривання сигналу завдяки сучасному Bluetooth SoC Realtek версії 5.1.

Зануртеся у свою музику. Кожен навушник важить лише 5,2 г, що майже стільки ж, як шматок паперу, для легкого комфортного носіння.

Відгуки
Оцініть товар:
Додати відгук
0 грн.